X Ogólnopolskie Dni Rachunkowości

Partnerami konferencji X Ogólnopolskie Dni Rachunkowości zostali:

1. EY
  2. ACCA
  3. Grant Thornton
  4. UHY ECA
  5. Wydawnictwo Rachunkowość
  6. Same Maszkety

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Miasta Katowice Tegoroczna edycja X Ogólnopolskich Dni Rachunkowości będzie miała miejsce w dniach 10-11 kwietnia 2019r. i rozpocznie się o godzinie 12:00 w SKwP oddział Katowice przy ulicy Sokolskiej 3.

Podczas Ogólnopolskich Dni Rachunkowości zostaną przeprowadzone dwa zadania typu case study przygotowane przez partnerów naszego wydarzenia (EY oraz Grant Thornton) oraz zostaną wygłoszone referaty nawiązujące do tematu konferencji: „Rachunkowość XXI wieku – kierunki zmian”. Zostanie wydana monografia pokonferencyjna pod red. mgr Łukasza Bieleckiego – partnerami publikacji są EY oraz ACCA.Po raz pierwszy zostanie zorganizowany konkurs dla studentów z całej Polski we współpracy z Klubem Młodych Księgowych oddział Katowice – „Klubowe Wyzwanie Rachunkowe”.

Na uczestników z całej Polski czekają liczne atrakcje. X Ogólnopolskie Dni Rachunkowości organizowane są przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości RACHMISTRZ działające przy Katedrze Rachunkowości Uniwersytety Ekonomicznego w Katowicach.

Koordynator konferencji – przewodnicząca SKNR RACHMISTRZ Martyna Pilarska

Regulamin konkursu: X ODR – regulamin