Studenckie koło naukowe

Rachmistrz

przy Katedrze Rachunkowości

UCZELNIADA 2019

Kolejny sukces naszych Rachmistrzów!

W dniach 20-23 listopada 2019r. członkowie koła: Dominika Gotfryd, Adrianna Kukla i Martyna Pilarska wzięli udział w XVII edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Amatorów Rachunkowości Uczelniada 2019.

 Konkurs organizowało KNR Audytor działające na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Zmagania trwały 3 dni. Pierwszego dnia uczestnicy musieli wcielić się w rolę prawdziwych audytorów z firmy EY i podczas spotkania z „zarządem spółki” rozwiązać case study. Reprezentantki SKNR Rachmistrz zdobyły 1 miejsce w case study!!!

 Wieczorem studenci mieli okazję się zintegrować podczas gry miejskiej oraz poznać Gdynie. 

 

 

Drugiego dnia odbył się etap eliminacyjny. Pierwsza część obejmowała zadania z rachunkowości zarządczej, a drugi – test przygotowany przez SKwP.
W piątek – Wielki Finał. Rachmistrze znaleźli się w gronie 4 drużyn, które wzięły w nim udział. Nasi członkowie dali z siebie wszystko w tych zabawnych zmaganiach. Kalambury, familiada, rozwiązywanie rebusów i wiele innych zadań pokazały siłę naszych członków. Dali z siebie wszystko i zajęli 3 miejsce!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Kołu Naukowemu Rachunkowości za możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu oraz za wszystkie chwile pełne radości.

A naszym RachMISTRZOM serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !