Studenckie koło naukowe

Rachmistrz

przy Katedrze Rachunkowości

IV edycja – 2013

IV OGÓLNOPOLSKIE DNI RACHUNKOWOŚCI

 

Po trzech dniach intensywnych zmagań konkursowych drużyny z Sopotu, Krakowa, Łodzi i Rzeszowa pomknęły już do swoich domów. Walczyli u nas w case study zorganizowanym przez firmę Ernst&Young, oraz w konkursie przeprowadzonym przez firmę BZM Consulting.

 

Z przyjemnością informujemy, że I miejsce w case study Ernst&Young zajęła drużyna „EKIPA” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w składzie Monika Moskal, Konrad Muroń oraz Małgorzata Machner. Drugie miejsce zajęła drużyna „PINIATY” z tego samego Uniwersytetu. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna „Sigma” z Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Case study BZM Consulting zwyciężyła drużyna „Baltic Team” z Uniwersytetu Gdańskiego w składzie Arkadiusz Szulc, Magdalena Rodziewicz oraz Karolina Młynarczyk. Tuż za nimi na podium uplasowały się „UG Team” z Uniwersytetu Gdańskiego, oraz „EKIPA” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Zaserwowaliśmy uczestnikom prawdziwy intelektualny wycisk, ale na tym się nie skończyło. Dzięki firmie PwC uczestnicy IV ODR mieli również okazję udoskonalić swoje umiejętności związane z technikami prezentacji. Zaprezentowali się również na parkiecie podczas imprezy integracyjnej, a nawet… odwiedzili Śląski Ogród Zoologiczny, by zmierzyć się z wyzwaniami przygotowanymi przez członków SKNR „Rachmistrz” podczas gry „Prawo Dżungli” . Temu wyzwaniu najlepiej sprostała drużyna „PINIATY” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!

Mamy również nadzieję, że zobaczymy się z uczestnikami tegorocznej edycji w przyszłym roku 🙂