Studenckie koło naukowe

Rachmistrz

przy Katedrze Rachunkowości

Zapraszamy na Dni Rachunkowości do Katowic

Najmilsi Studenci,

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości „Rachmistrz” działającego przy Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, chcemy zaprosić Was na organizowane już po raz VI Ogólnopolskie Dni Rachunkowości. Jest to wydarzenie, które w dniach 8 – 10 kwietnia zgromadzić ma w sercu Śląska studentów, których ścieżki nauki podążają w stronę rachunkowości.

W tym roku możecie zdobyć nagrody nawet w czterech oddzielnych konkursach w ciągu trzech dni. Firma EY sprawdzi jak radzicie sobie w świecie audytu, BZM Consulting oceni Wasze zdolności poruszania się w zakamarkach podatkowych zagadnień… ale to nie wszystko. Dodatkowo zostaną sprawdzone umiejętności w zakresie standardów międzynarodowych.

Okazji do zwycięstw i zebrania fantastycznych nagród, jak widzicie, nie brakuje. Z pomocą naszych wspaniałych Sponsorów dopilnujemy zresztą, by nikt nie opuścił nas z pustymi rękami. Zadbamy też o to, aby na najwyższych obrotach działały nie tylko Wasze mózgi, ale także ciała. Wytchnienia nie damy Waszym nogom, które będą mogły wykazać się w grze miejskiej.

A wieczorem dodatkowo liczymy na świetną zabawę podczas imprezy. Mamy nadzieję, że razem świetnie się pobawimy 🙂 🙂 🙂

Zapraszamy do udziału!

Szczegółowe informacje o tej i poprzednich edycjach znajdują się w zakładce „Dni Rachunkowości”.

Pliki do pobrania: