Szkolenie BZM Consulting

„Podatek u źródła” – to temat kolejnego szkolenia w którym 28 marca mieli okazję uczestniczyć członkowie SKNR „Rachmistrz” .

Przedstawiciele firmy BZM Consulting przedstawili tajniki podatku u źródła – jego konstrukcję i zasady. Uczestnicy mogli się dowiedzieć m.in. czym jest certyfikat rezydencji i do czego służy oraz na co zwracać uwagę czytając umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Na zakończenie spotkania uczestnicy mogli się sprawdzić i wykorzystać świeżo zdobytą wiedzę w praktyce, rozwiązując krótkie case study. Ich zadaniem było wyliczenie podatku oraz wypełnienie deklaracji CIT-10Z.

Serdecznie dziękujemy firmie BZM Consulting za przeprowadzenie szkolenia i za wieloletnią współpracę. Mamy nadzieję, na jej kontynuację, gdyż warsztaty od zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem członków koła.