Kolejne szkolenie za nami…

W czwartek 16 marca 2017r. odbyło się szkolenie nt. „Personal Branding” prowadzone przez Panią Monikę Michalak – specjalistę ds. rekrutacji firmy EY. Szkolenie miało formę warsztatowo-teoretyczną i cieszyło się wielkim zainteresowaniem ze strony członków Koła. Mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej pojęciu „marki”, a następnie skupić swoją uwagę na sposobach i składowych budowania „marki osobistej” – rozmawialiśmy o swoich indywidualnych cechach charakteru, wspólnych wartościach oraz kompetencjach, którymi mieliśmy okazję się „wymienić”. Poruszyliśmy także problematykę mediów społecznościowych i ich wpływu na kreowanie naszego wizerunku w sieci.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w organizację tego szkolenia zarówno Pani Monice Michalak, jak i wszystkim obecnym na nim członkom Koła