SZKOLENIE BZM CONSULTING „Księga przychodów i rozchodów”

W dniu 18 stycznia 2016r. przedstawiciele firmy BZM Consulting przeprowadzili szkolenie dla członków SKNR „Rachmistrz” dotyczące zasad opodatkowania Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Po zaprezentowaniu możliwych dla tej grupy podmiotów form opodatkowania, prowadzący przeprowadzili krótkie zadanie typu case study, które pozwoliło uczestnikom na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

Na zakończenie spotkania ogłoszono wyniki konkursu przeprowadzonego przez firmę BZM Consulting dla członków koła w grudniu 2015r. Konkurs został zorganizowany z okazji 5 rocznicy współpracy SKNR „Rachmistrz” z firmą BZM Consulting. Zwyciężczynią case stydy, który dotyczył „Opodatkowania transakcji nabycia samochodu z zagranicy” została Martyna Karaszewska. Drugie miejsce zdobyła Monika Karczewska. Gratulujemy sukcesu!

Jednocześnie dziękujemy firmie BZM Consulting za 5 lat współpracy i mamy nadzieję, na jej dalszą kontynuację.