Konkurs na artykuł do 18 numeru Magazynu Forward!

Jesteś Studentem, który chce poszerzać swoje horyzonty? Pisanie sprawia Ci przyjemność, chcesz zdobyć cenne doświadczenie, punkty za publikacje naukową i wartościowe nagrody? Interesują Cię finanse, ekonomia, prawo, a może nowe technologie? Nie czekaj!
Zgłoś się do nas!

Przelej swoje myśli na papier i napisz artykuł do najnowszego numeru Magazynu Forward,  który jest wydawany dwa razy do roku w nakładzie 6000 sztuk przez Studenckie Koło Naukowe Progress na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, jednak jego zasięg obejmuje całą Polskę!

Dodatkowo jeżeli Twój artykuł zostanie wybrany tematem przewodnim nadchodzącego numeru otrzymasz zestaw książek ufundowany przez Naszą organizację.

Więcej informacji i wymogi edytorskie znajdziesz na stronie: forward.progress.org.pl
w zakładce „Napisz artykuł”.

Aby artykuł mógł pojawić się w Magazynie:

• Wymyśl tytuł artykułu do jednego z działów: Trendy Biznesowe, Twoje Finanse, Analiza, Prawo, Edukacja i Kariera, a także Nowe Technologie.
  • Zgłoś tytuł artykułu do redakcji na adres e-mail redakcja.forward@progress.org.pl i poczekaj na potwierdzenie tematu.
  • Napisz artykuł i wyślij go na wyżej podanego maila do 5.02.2016 r., wpisując w temacie maila: ARTYKUŁ 18
  • Każdy artykuł powinien mieć opiekuna naukowego, ze stopniem co najmniej doktora. Przesyłając artykuł podaj imię, nazwisko, stopień oraz katedrę swojego opiekuna naukowego.
  • Istnieje możliwość napisania artykułu recenzowanego, taka publikacja osiąga wyższy status naukowy, istotny między innymi dla osób planujących studia doktoranckie. Więcej informacji u redakcji.
  • Przestrzegaj wymogów redakcyjnych, które znajdziesz na stronie: http://www.forward.progress.org.pl/

Czekaj na informację od redakcji czy Twój artykuł został wybrany do numeru. Jeśli tak, ukaże się on w marcu 2016 roku!

W razie pytań pisz na adres: redakcja.forward@progress.org.pl

Link do wydarzenia: