Studenckie koło naukowe

Rachmistrz

przy Katedrze Rachunkowości

TMF GROUP – oferta pracy

TMF Group jest globalną firmą outsourcingową posiadającą 100 biur w 75 krajach, zatrudniającą ponad 4200 pracowników (www.tmf-group.com). TMF to dynamicznie rozwijająca się organizacja z entuzjastyczną i międzynarodową kadrą pracowniczą.Polityka naszej firmy opiera się na trzech filarach: właściwie dobrani pracownicy, doskonała komunikacja oraz zaangażowanie. Jest to wyjątkowe połączenie silnej i konkurencyjnej organizacji oraz stabilnej, solidnej kultury korporacyjnej, która wyróżnia nas na rynku i zapewnia naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Zakres działalności TMF obejmuje: usługi księgowe, płacowe, kadrowe, administracyjne, usługi menadżerskie oraz podnajmu, usługi związane z międzynarodową rejestracją i zwrotem podatku VAT, usługi dotyczące udziałów, usługi finansowe oraz międzynarodowe usługi licencyjne.

Obecnie do naszego biura w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI
Osoba, której szukamy stanie się się integralną częścią firmy poprzez aktywne uczestnictwo w realizacji projektów z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości. Idealny kandydat powinien wyróżniać się skrupulatnością i zwracać uwagę na szczegóły, posiadać znakomite umiejętności organizacyjne, być w stanie pracować pod presją czasu, współpracować z przełożonymi.

Wymagania:
· Absolwenci/ studenci studiów magisterskich (profil ekonomiczny)
· Znajomość zasad rachunkowości
· Dobra znajomość MS Office
· Dobra znajomość języka angielskiego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w głównej mierze za:
· Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (wg UoR)
· Raportowanie
· Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
· Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze klientów krajowych i zagranicznych

Oferujemy
:
· Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
· Szkolenia
· Przyjazną atmosferę
· Rozwój i awans
· Możliwość udziału w wyjazdach I spotkaniach integracyjnych

Prosimy o przesłanie aktualnego zdjęcia, CV i listu motywacyjnego na adres katowice@tmf-group.com. W tytule emaila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska. Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbednym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr. 113, poz. 883)