Kariera w Alior Banku

Alior Bank stwarza realne możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń
i wchodzenia w nowe role

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości. Młodym osobom oferuje praktyki, staże lub pracę w oddziałach Banku w całej Polsce lub w biurach centrali, zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Alior Bank poszukuje osób otwartych na zmiany, z pomysłem na siebie, które lubią analityczną pracę z danymi i jednocześnie łatwo nawiązują kontakt z innymi.

Do współpracy zaprasza studentów i absolwentów wszystkich kierunków studiów (nie tylko bankowości i finansów) i przez cały rok (nie tylko w wakacje).

Sprawdź aktualne oferty pracy na stronie: kariera.aliorbank.pl i rozpocznij swoją karierę w firmie, o której mówi się z dumą!