Szkolenie z KPMG w ramach XIII Ogólnopolskich Dni Rachunkowości

Firma KPMG Poland przygotowała na XIII Ogólnopolskie Dni Rachunkowości wykład. Więcej szczegółów dotyczących wykładu poniżej👇

Temat szkolenia: Nowoczesna rachunkowość a próba kwalifikacji zdarzeń przyszłych

Wykład odbędzie się 5 kwietnia 2022 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w budynku B w godzinach 15:00-16:30.😊

Podczas spotkania przeanalizujemy w jaki sposób zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza wpływa na wyniki finansowe i rachunkowość spółek. Rewolucja ostatnich czasów, jaką niewątpliwie jest stan pandemii, wymusza na organach finansowo-księgowych nowe sposoby postrzegania niektórych tematów, w tym między innymi tematu kontynuacji działalności. Zastanowimy się, jak założenie kontynuacji działalności wpływa na sposób postrzegania spółki i co ważniejsze kiedy spółki w ogóle powinny zacząć zastanawiać się nad jego zasadnością.

Prowadząca: Monika Szega Manager , w KPMG pracuje od blisko 8 lat. Przez większość swojego życia zawodowego związana była z audytem ogólnym, obecnie jest odpowiedzialna za realizację projektów w dziale Accouning&Tax. Jest również biegłym rewidentem.

Zapraszamy serdecznie!😍