ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland rekrutuje na płatne praktyki

ARCELORMITTAL BUSINESS CENTER OF EXCELLENCE POLAND

Rekrutujemy – dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy Asystenta w zespole księgowym na płatne praktyki.

Jesteś na 2, 3 roku licencjata bądź 1 roku magisterki? Znasz angielski? Świetnie!!

Wyślij CV na adres: bcoe.career@arcelromittal.com

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland (BCoE) w Dąbrowie Górniczej to centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal – światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. BCoE świadczy usługi w zakresie księgowości, IT, wsparcia zakupów oraz kadr i płac. Obecnie zatrudniamy ponad 400 najlepszych specjalistów. Aby stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się świata, dążymy do dostarczania usług na najwyższym poziomie.

Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych praktyk, pełnych wyzwań i ambitnych zadań. Osobom studiującym w trybie dziennym dostosowujemy harmonogram pracy do zajęć na uczelni. Oferujemy długotrwałą współpracę, a po okresie praktyk istnieje możliwość zatrudnienia.