IV Ogólnopolskie Dni Rachunkowości już za nami!

Po trzech dniach intensywnych zmagań konkursowych drużyny z Sopotu, Krakowa, Łodzi i Rzeszowa pomknęły już do swoich domów. Walczyli u nas w case study zorganizowanym przez firmę Ernst&Young, oraz w konkursie przeprowadzonym przez firmę BZM Consulting.

Z przyjemnością informujemy, że I miejsce w case study Ernst&Young zajęła drużyna „EKIPA” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w składzie Monika Moskal, Konrad Muroń oraz Małgorzata Machner. Drugie miejsce zajęła drużyna „PINIATY” z tego samego Uniwersytetu. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna „Sigma” z Uniwersytetu Łódzkiego.

Case study BZM Consulting zwyciężyła drużyna „Baltic Team” z Uniwersytetu Gdańskiego w składzie Arkadiusz Szulc, Magdalena Rodziewicz oraz Karolina Młynarczyk. Tuż za nimi na podium uplasowały się „UG Team” z Uniwersytetu Gdańskiego, oraz „EKIPA” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zaserwowaliśmy uczestnikom prawdziwy intelektualny wycisk, ale na tym się nie skończyło. Dzięki firmie PwC uczestnicy IV ODR mieli również okazję udoskonalić swoje umiejętności związane z technikami prezentacji. Zaprezentowali się również na parkiecie podczas imprezy integracyjnej, a nawet… odwiedzili Śląski Ogród Zoologiczny, by zmierzyć się z wyzwaniami przygotowanymi przez członków SKNR „Rachmistrz” podczas gry „Prawo Dżungli” . Temu wyzwaniu najlepiej sprostała drużyna „PINIATY” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy! Mamy również nadzieję, że zobaczymy się z uczestnikami tegorocznej edycji w przyszłym roku :-)


1 komentarz

  1. Hosting pisze:

    VIII Ogolnopolskie Dni Rachunkowosci jest to trzydniowy konkurs wiedzy z zakresu finansow, rachunkowosci i audytu skierowany do studentow uczelni wyzszych z calej Polski. Podczas konkursu uczestnicy maja mozliwosc sprawdzenia swojej wiedzy i umiejetnosci w testach i warsztatach organizowanych przez firmy wspolpracujace z nami podczas tego wydarzenia tj. EY, BZM Consulting czy UHY ECA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>