Naukowe Środy 2014

Spotkania naukowe z zakresu prawa podatkowego, które poprowadzili członkowie Koła Naukowego Prawa Podatkowego z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wszystko związane było z kolejną edycją projektu „Naukowe Środy”, który polegał na wcielaniu się Członków KNPP i KN „Rachmistrz” w rolę szkoleniowców i przeprowadzeniu cyklu warsztatów dotyczących zagadnień związanych z rachunkowością oraz podatkami.

Spotkania miały charakter teoretyczno – praktyczny i trwały ok.1,5h.

I spotkanie odbyło się 14 maja (środa) w auli nr 4 na WPiA o godzinie 17:00, a jego tematem były teoretyczne zagadnienia związane z PIT i VAT.

II spotkanie odbyło się 28 maja (środa) w Sali seminaryjnej znajdującej się na 2 poziomie w Bibliotece CINiBA o godzinie 17:00, a jego celem była kontynuacja zagadnień z zakresu PIT i VAT w aspekcie praktycznym.

Na spotkania obowiązywały zapisy.

1 komentarz

  1. Virtual Private Servers pisze:

    Rachmistrz GT to doskonale narzedzie zar wno dla przedsiebiorstw samodzielnie dokumentujacych dzialalnosc gospodarcza, jak i biur rachunkowych. To sprawny system wyposazony w najnowsze rozwiazania interfejsowe czyniace go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla uzytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>