Wizyta Rachmistrzów w PWC Service Delivery Center

W dniu 07.04.2014 grupa naszych studentów odwiedziła PWC Service Delivery Center w Katowicach.
W trakcie spotkania mieliśmy okazję dowiedzieć się na czym polega praca w SDC oraz zobaczyć jak wygląda ona od środka.
Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji, z której dowiedzieliśmy się m.in czym na co dzień zajmują się pracownicy SDC oraz jak przebiega proces rekrutacji.

Po prezentacjach wybraliśmy się na wycieczkę po biurze, w trakcie której mieliśmy okazję poznać wszystkie jego zakamarki i porozmawiać z pracownikami na temat ich pracy.
Kolejną atrakcją, przygotowaną dla nas przez PWC tego dnia, była lekcja angielskiego w biznesie, w trakcie której mogliśmy popisać się naszymi zdolnościami językowymi i umięjętnością pracy w zespołach.
Po wyrównanej rywalizacji na gruncie języka angielskiego, mieliśmy jeszcze kolejną okazję by porozmawiać z pracownikami SDC i zadać im wszystkie nurtujące nas pytania.

Spotkanie zakończyło się krótkim konkursem sprawdzającym ile zapamiętaliśmy z wizyty.
Przed opuszczeniem biur SDC poprosiliśmy jeszcze o pamiątkowe zdjęcie 😉

Serdecznie dziękujemy.