ARCELORMITTAL rekrutuje !

ARCELORMITTAL BUSINESS CENTER OF EXCELLENCE POLAND

Rekrutujemy – dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy Asystenta ds. księgowości (ze znajomością j. francuskiego).

Aplikuj pod linkiem:

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland (BCoE) to centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal – światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. BCoE świadczy usługi w zakresie księgowości, IT, wsparcia zakupów oraz kadr i płac. Obecnie zatrudniamy ponad 400 najlepszych specjalistów. Aby stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się świata, dążymy do dostarczania usług na najwyższym poziomie.

Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych praktyk, pełnych wyzwań i ambitnych zadań. Osobom studiującym w trybie dziennym dostosowujemy harmonogram pracy do zajęć na uczelni. Oferujemy długotrwałą współpracę, a po okresie praktyk istnieje możliwość zatrudnienia osób, które najlepiej wywiązały się ze swoich obowiązków.