III miejsce w UCZELNIADZIE 2017

III miejsce SKNR „Rachmistrz” w Ogólnopolskim Studenckim Konkursie Amatorów Rachunkowości UCZELNIADA 2017

W dniach 22-24 listopada w Sopocie trzy przedstawicielki naszego koła: Aneta Franz, Martyna Pilarska oraz Klaudia Woźnicka, wzięły udział w Ogólnopolskim Studenckim Konkursie Amatorów Rachunkowości UCZELNIADA organizowanym przez Koło Naukowe Rachunkowości Audytor z Wydziału Zarządzania UG.

Podczas konkursu uczestniczki zmierzyły się z zadaniem sytuacyjnym przygotowanym przez firmę EY oraz z testami z rachunkowości zarządczej i finansowej, podatków, MSSF-ów i audytu.

Ponadto Koło Audytor przygotowało wiele atrakcji, dzięki którym uczestnicy UCZELNIADY poznali moc integracji. Pierwszego dnia rywalizowali grając w kręgle, drugiego mieli za zadanie uciec z więzienia oraz rozwiązać zagadkę strasznego rzeźnika wydostając się z pokoi w escape roomie.

W finale, do którego zakwalifikowały się cztery drużyny, nasze przedstawicielki zdobyły 3 miejsce !!!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !