Studenckie koło naukowe

Rachmistrz

przy Katedrze Rachunkowości

Pierwsze spotkanie Rachmistrzów! Co nowego?

Za nami pierwsze, organizacyjne i zapoznawcze spotkanie członków SKNR Rachmistrz. W nowym roku akademickim przywitała nas dr Magdalena Wójcik-Jurkiewicz – Opiekun Koła – pełna nadziei na dalszą, żywą współpracę z nowymi oraz obecnymi członkami. Opowiedzieliśmy o tym, co dzieję się w Kole, jakie wydarzenia są zaplanowane i dlaczego tak naprawdę warto zostać jednym z nas! Ponadto, uczestnicy mieli przyjemność wziąć udział w wykładzie przeprowadzonym przez dr Romana Seredyńskiego – Partnera Zarządzającego firmy UHY ECA współpracującej z nami od dłuższego czasu – nt. standardów rachunkowości na świecie. Wykład ten rozpoczął cykl tzw. „Spotkań z Praktykiem”, który ponownie będzie jednym z regularnych wydarzeń zaplanowanych przez nasze Koło na ten rok akademicki.

Zmobilizowani do pracy czekamy na pierwsze efekty, które już niedługo, bowiem 6 listopada odbędzie się trzecia edycja Olimpiady „Zostań Rachmistrzem” skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych – organizowanej właśnie przez nasze Koło.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy!