SKNR Rachmistrz w CKZiU w Sosnowcu!

Dr Magdalena Wójcik-Jurkiewicz zawitała ponownie w mury Technikum Ekonomicznego w Sosnowcu – tym razem zabierając ze sobą dwie członkinie Koła Naukowego Rachmistrz, którego jest opiekunem: Martynę Pilarską i Wioletę Swinka. Wszystko to w ramach współpracy naszego Uniwersytetu ze szkołami ponadgimnazjalnymi. Podczas spotkania został przeprowadzony wykład „Koszty jako element zarządzania”, a następnie uczniowie w grupach 2-3 osobowych podjęli się rozwiązywania zadań z zakresu klasyfikacji kosztów przygotowanych przez członkinie Koła. Pomysł zorganizowania wykładu połączonego z zadaniami praktycznymi spotkał się z niemałym zainteresowaniem ze strony uczestników, którzy chętnie zadawali pytania zarówno dr Wójcik-Jurkiewicz jak i członkiniom Koła oraz podjęli dyskusyjną rozmowę na temat kosztów z przedsiębiorstwach.