EY – konkursy 2016/2017

W roku akademickim 2016/2017 po raz kolejny EY (dawniej Ernst & Young) ma przyjemność zaprosić studentów do udziału w naszych konkursach EY Financial Challenger oraz EYe on Tax!

Do konkursu EYe on Tax zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych tematyką doradztwa podatkowego, a do konkursu EY Financial Challenger studentów zainteresowanych dziedziną finansów przedsiębiorstw z uwzględnieniem doradztwa transakcyjnego i wycen.

Oba konkursy składają się z trzech etapów. Po zarejestrowaniu 3- lub 4- osobowej drużyny, uczestnicy otrzymają do wykonania zadanie 1 etapu. Zespoły, które uzyskają najwyższą liczbę punktów w swoim regionie, zostaną zaproszone do 2 etapu (webcastu on-line). Ostatnim etapem jest rozgrywka finałowa dla najlepszych drużyn, które spotkają się w Warszawie.