Rekrutacja!

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości „RACHMISTRZ” startuje z rekrutacją !

Czekamy na nowych, chętnych do współpracy studentów, by móc razem zdobywać cenne doświadczenia związane z obszarami finansów i rachunkowości.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania – zapraszamy !

RACHMISTRZ to koło dla ludzi z pasją, którzy lubią wyzwania. Nie wiesz jeszcze nic o rachunkowości? Nic nie stoi na przeszkodzie! U nas rozwiniesz swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez najlepsze firmy w kraju, a także odkryjesz w sobie smykałkę do organizacji pomagając m.in. przy tworzeniu Ogólnopolskich Dni Rachunkowości! Czeka Cię u nas wiele nowych doświadczeń, miła atmosfera i możliwość rozwoju.

Chcesz do nas dołączyć ? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy klikając tutaj najpóźniej do 15 listopada do godziny 23:59.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć – nie wahaj się ani chwili. To już ostatnie dni rekrutacji. Dołącz do koła, gdzie stawiamy na rozwój i długoletnie przyjaźnie! Odkryj z nami lepszą stronę rachunkowości.