Konkurs EY Financial Challenger

Chcesz zdobyć prestiż wśród rekinów finansjery? Sprawdź się w konkursie EY Financial Challenger i wygraj nagrody z puli 40 000 zł. Zgłoś zespół na www.EYFC.pl

Konkurs EY Financial Challenger organizowany jest przez specjalistów z działu Doradztwa Transakcyjnego firmy EY.

Konkurs to doskonała okazja dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, do sprawdzenia swoich umiejętności analitycznych oraz negocjacyjnych, a także praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów.  W czasie trwania konkursu uczestnicy realizują zadania, z którymi na co dzień spotykają się profesjonalni Doradcy Transakcyjni. Przeprowadzają transakcje kupna i sprzedaży spółek, dokonują wycen oraz przeprowadzają analizy finansowe. Uczestnicy biorą również udział w przygotowywaniu rekomendacji dla Klientów oraz poszukują optymalnych rozwiązań rzeczywistych problemów z zakresu transakcji.

Pula nagród w konkursie EY Financial Challenger obejmuje zarówno nagrody pieniężne jak i rzeczowe. Najlepsza drużyna otrzymuje także możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale Doradztwa Transakcyjnego EY. Studenci zainteresowani konkursem powinni zarejestrować 3- lub 4- osobowy zespół na stronie internetowej www.EYFC.pl do 19 listopada 2015 roku.

Zarejestrowany zespół drogą elektroniczną otrzyma zadanie konkursowe, którego rozwiązanie powinien przesłać do dnia  21 listopada 2015 roku.