TMF Group – oferta pracy

TMF Group jest globalną firmą outsourcingową posiadającą 100 biur w 75 krajach, zatrudniającą ponad 4200 pracowników (www.tmf-group.com). TMF to dynamicznie rozwijająca się organizacja z entuzjastyczną i międzynarodową kadrą pracowniczą.Polityka naszej firmy opiera się na trzech filarach: właściwie dobrani pracownicy, doskonała komunikacja oraz zaangażowanie. Jest to wyjątkowe połączenie silnej i konkurencyjnej organizacji oraz stabilnej, solidnej kultury korporacyjnej, która wyróżnia nas na rynku i zapewnia naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Zakres działalności TMF obejmuje: usługi księgowe, płacowe, kadrowe, administracyjne, usługi menadżerskie oraz podnajmu, usługi związane z międzynarodową rejestracją i zwrotem podatku VAT, usługi dotyczące udziałów, usługi finansowe oraz międzynarodowe usługi licencyjne.

Obecnie do naszego biura w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:
ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Osoba, której szukamy stanie się się integralną częścią firmy poprzez aktywne uczestnictwo w realizacji projektów z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości. Idealny kandydat powinien wyróżniać się skrupulatnością i zwracać uwagę na szczegóły, posiadać znakomite umiejętności organizacyjne, być w stanie pracować pod presją czasu, współpracować z przełożonymi.

Wymagania:
· Absolwenci/ studenci studiów magisterskich (profil ekonomiczny)
· Znajomość zasad rachunkowości
· Dobra znajomość MS Office
· Dobra znajomość języka angielskiego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w głównej mierze za:
· Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (wg UoR)
· Raportowanie
· Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
· Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze klientów krajowych i zagranicznych

Oferujemy:
· Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie