Studenckie koło naukowe

Rachmistrz

przy Katedrze Rachunkowości

ACCA | Weź udział w konferencji Think Ahead: Future CFO!

Dołącz do grona przyszłych liderów świata finansów!

„Think Ahead: Future CFO Powered by ACCA”, która odbędzie się 22 i 23 maja w Warszawie, to wyjątkowa konferencja dedykowana osobom, które wiążą swoją przyszłość z branżą finansową.

Jeśli chcesz dokładnie zaplanować swoją karierę i dać sobie intensywny impuls do rozwoju; jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wyróżnić się na rynku finansów oraz jak, krok po kroku, zbudować swoją pozycję przyszłego lidera, to konferencja „Think Ahead: Future CFO” jest właśnie dla Ciebie!

Konferencja „Think Ahead: Future CFO” to dwa dni intensywnych szkoleń, spotkań i warsztatów nastawionych na budowanie ścieżki kariery, kreowanie marki osobistej, motywację oraz wyznaczanie i realizację celów zawodowych. Będzie to również niepowtarzalna okazja do poznania liderów świata finansów i nawiązania wartościowych kontaktów studenckich oraz biznesowych. Całość odbędzie się pod okiem doświadczonych trenerów i ekspertów.

Wejdź na stronę www.futurecfo.pl i dowiedz się więcej o konferencji, prowadzących i zaproszonych gościach.

Jeśli czujesz, że masz w sobie cechy lidera oraz zawodowy potencjał – wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.futurecfo.pl i napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś uczestniczyć w tym wydarzeniu!

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 maja włącznie, a wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 8 maja.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 maja w Hotelu Ibis w Warszawie. Wydarzenie jest bezpłatne, a uczestnicy spoza Warszawy będą mieli zapewniony nocleg z 22 na 23 maja – liczba miejsc ograniczona! Wszystkicy uczestnicy wezmą udział w kolacji integracyjnej 22 maja.

Organizatorem konferencji jest ACCA Polska.

Więcej informacji: www.futurecfo.pl oraz http://bit.ly/FutureCFOnaFacebooku