Studenckie koło naukowe

Rachmistrz

przy Katedrze Rachunkowości

STATE STREET ACADEMY 2015

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w STATE STREET ACADEMY 2015. Koło Naukowe Modelowania Finansowego Quantum działające przy Katedrze Finansów wspólnie z State Street Bank zaprasza na State Street Academy 2015. Celem Akademii State Street jest umożliwienie studentom zapoznania się z praktyczną wiedzą na temat funkcjonowania rynków kapitałowych, wyceny funduszy oraz pracy w międzynarodowym środowisku pracy. Akademia składa się z cyklu 4 szkoleń. Daty warsztatów:

  • 16 Kwietnia- Overview and Bookkeeping
  • 20 Kwietnia- Investment Game
  • 20 Kwietnia- Securities Types
  • 11 Maja- Excel workshop

WARSZTATY BĘDĄ PROWADZONE W JĘZYKU ANGIELSKIM Każdy uczestnik Akademii State Street otrzyma certyfikat potwierdzający udział w projekcie, a na najlepszych czeka oferta płatnego stażu wakacyjnego w firmie.

Zapraszamy na test kwalifikacyjny: 1 kwietnia, Aula@ (CNTI), godz 15:30. Zapisy poprzez maila: knquantum@gmail.com W treści maila prosimy podać: 1. Imię i nazwisko. 2. Rok studiów i kierunek.

Polecamy śledzić wydarzenie na facebook’u <https://www.facebook.com/events/470135076471338/> gdzie będą pojawiać się najnowsze informacje.