Warsztaty „Akademia ACCA” połączone z prezentacją praktyk firmy Alstom!

‘Accountability’ – co oznacza w praktyce?

MSSF, kontrakty długoterminowe, hedging… – jak to wygląda w życiu zawodowym?

Praca w korporacji – oczekiwania kandydatów, a wymagania pracodawców?

ACCA Polska wraz z firmą Alstom zapraszają studentów ze specjalności „Rachunkowość – ścieżka ACCA” na warsztat „Akademia ACCA”, po którym odpowiedzi na te i inne pytania staną się dla Was jasne!

Podczas warsztatu zaprezentowany zostanie także program atrakcyjnych, płatnych praktyk firmy Alstom. Wszyscy uczestnicy „Akademii ACCA” otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.

Kiedy i gdzie?

11 marca 2015, godz. 13.30 – 15.00, sala 227A (Sala Seminaryjna Katedry Rachunkowości), Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Jak się zapisać?

Zarejestruj się poprzez platformę www.platforma.accapolska.pl wybierając kurs „Akademia ACCA – Katowice 11.03.2015”.

Kto może uczestniczyć?

Studenci ze specjalności „Rachunkowość – ścieżka ACCA”, realizowanej na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy udziału studentom z innych kierunków
i uczelni.

Warsztat poprowadzą:

• Grzegorz Mączyński, CFO firmy Alstom, należącej do grona akredytowanych pracodawców ACCA.
  • Beata Rusinowicz, Site Controlling Manager firmy Alstom, która w czerwcowej (2014r.) sesji egzaminacyjnej ACCA zdobyła największą na świecie liczbę punktów za egzamin F9!