Spotkanie organizacyjne SKNR „Rachmistrz” w BOND

Spotkanie organizacyjne SKNR „Rachmistrz” w BONDZ przyjemnością informujemy, że we wtorek 27 listopada w Bielskim Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym odbędzie się spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości RACHMISTRZ dla studentów tegoż oddziału. Zebranie rozpocznie się o godz. 15.00 w sali 303.

Organizacja spotkania jest odpowiedzią na duże zainteresowanie działalnością SKNR „Rachmistrz”. W związku z trudnościami w dotarciu na zebrania Koła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, powstała inicjatywa stworzenia jednostki dla studentów w Bielsku-Białej. Na spotkaniu zostanie podjęta dyskusja na temat charakteru i możliwości działania tej organizacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!