Konkurs EYe on Tax

Jeśli sprawnie poruszasz się w galaktyce przepisów, masz szansę zostać gwiazdą podatków.

Zgłoś 3 lub 4 osobowy zespół do konkursu EYe on Tax organizowanym przez EY Polska. Nagrody czekają na EYeonTax.pl

Konkurs EYe on Tax pozwala studentom wcielić się w rolę profesjonalnych doradców podatkowych.

Uczestnicy, rozwiązują zadania – kazusy prawne dotyczące zarówno polskiego, jak i międzynarodowego prawa podatkowego – z którymi spotykają się nasi doradcy. Konkurs jest również świetną okazją do poznania pracowników z działu Doradztwa Podatkowego oraz specyfiki ich pracy. Zwycięstwo w EYe on Tax to nie tylko nagrody pieniężne i rzeczowe. Najlepsza drużyna otrzymuje również możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale Doradztwa Podatkowego EY. Uczestnicy wcześniejszych edycji konkursu podkreślają także, że ambitne zadania konkursowe stanowią niezwykłą mobilizację do nauki i zachętę do pogłębiania wiedzy z zakresu prawa podatkowego.

Właśnie rozpoczynamy pierwszy etap konkursu. Studenci, którzy chcieliby w nim wziąć udział powinni do 19 listopada 2015 roku zarejestrować 3- lub 4- osobowy zespół na stronie internetowej www.EYeonTax.pl

Zarejestrowany zespół otrzyma zadanie konkursowe drogą elektroniczną, którego rozwiązanie powinien przesłać do dnia 21 listopada 2015 roku.