Program Stażowy w UBS

Rozwijaj się z nami.

Program Stażowy w UBS daje szansę zobaczenia jak działa jedna z największych instytucji finansowych na świecie. Pracując z nami nie będziesz tylko obserwatorem, ale przez codzienną pracę z ekspertami nabierzesz prawdziwego doświadczenia. Co więcej, ponad 80% stażystów kontynuuje pracę w UBS.

Obecnie szukamy stażystów do różnych działów: Finance, Securities, HR Delivery, Legal, Complianace and Risk, IT, Data Services, Project Management, Operations.

Chcesz do nas dołączyć? Podstawowym kryterium rekrutacyjnym jest płynna znajomość języka angielskiego oraz chęć do rozwoju w instytucji finansowej. Szukamy osób zmotywowanych, z mocnymi umiejętnościami analitycznymi, które chętnie podejmują wyzwania, z łatwością adaptują się do nowych sytuacji i potrafią działać pod presją czasu.

Oferujemy:

• Płatny staż, który rozpoczniesz dwudniowym szkoleniem wprowadzającym
  • Zdobycie realnego doświadczenia wraz z atrakcyjnym pakietem szkoleniowym
  • Koordynatora programu z działu HR oraz mentora z Twojego zespołu, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania
  • Perspektywę stałego zatrudnienia – najlepszym stażystom w pierwszej kolejności proponujemy udział w rekrutacji na dostępne oferty pracy
  • Staż trwający od 3 do 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Brzmi interesująco? Aplikuj!

Wszystkie oferty staży w ramach Programu Stażowego znajdziesz na www.ubs.com/polandcareers

Możesz aplikować na staż bezpośredno do interesującego Cię zespołu lub na pozycję „Internship Program in UBS” – wtedy rekruter pomoże ci trafić do odpowiedniego departamentu. Powodzenia!